Vyhledat
  • Adéla Kuldová

Můj rok 2018 v kostce

Jelikož tohle je taková moje tradice ať už ve formě videa na youtube nebo na mém instagramu, kde jsem vždy dělala videa s fotkami nejlepších okamžiků z celého roku, tak i sem hodím pár věcí, co jsem za rok 2018 stihla vidět nebo udělat.Moje nejlajkovanější fotky z instagramu ⤴️


V roce 2018 jsem stihla vymodelovat spousta zubů ve škole, zlomit si prst, obarvit si vlasy na hnědo a nebo založit tenhle blog. Chvílemi jsem byla nahoře a občas taky dole (kdoby ne).

Teď se semnou pojď podívat,co všechno jsem za tento rok stihla.


·Začátkem roku jsem odevzdala svoji minimaturitní práci a zkusila si ji obhájit (hahah nic easy to nebylo).

·Na jaře jsem si udělala trip za #peduš s kterou jsem se seznámila, když jsme obě začínaly s YouTube:D.


·Navštívila jsem Pardubický a Hradecký Majáles.


· 14 dní před dovčou jsem si dokázala zlomit prostředníček na pravé ruce, takže si dokážeš představit, jak jsem byla soběstačná :D


· O pár dní později jsem odletěla na dva týdny na dovču, kde jsem se poprvé potápěla s želvami a viděla spoustu nádherných mořských korálů. Skoro každý den jsem tam chodila do místní ''posilovny'' (jo teď si asi říkáš, co jsem za blázna, že na dovolený cvičí,ale já vždycky chtěla mít na hotelu posilku) a každé ráno při cvičení se mě jeden ''týpek'' ptal: ''How are you?,, (haha vtipálek:D)


· Červen byl ve znamení nových věcí. Poprvé jsem jela na raftu,opekla si na ohni marshmallow a zkusila poprvé running sushi. Po skoro 2hodinách přejídání, jsem byla ráda, že jsem se odvalila z restaurace a sushi až do teď nechci ani vidět:D.


· Začalo léto a taky spousta dobrodružství, výletů, brigáda apod.

Hned na začátku léta, jsem se svým klukem odjela na pár dní do Prahy, prošli jsme ji skrz na skrz, stihli jsme zažít evakuaci našeho hotelu nebo si dát trdelník s jahodami, kde ve skutečnosti byla tak jedna🍓. O prázdninách samozřejmě nesměla chybět brigáda, takže jsem skoro měsíc vstávala každé ráno v 5:30:D.

Poprvé jsem zkusila paddleboarding a taky se vykoupala v Labi:D.

V srpnu jsem si obarvila vlasy na hnědo, protože jsem chtěla nějakou změnu. Teď už ale zase uvažuju o blonďaté. Schválně, co myslíš?, dej mi vědět pod poslední fotkou na mém instagramu! (https://www.instagram.com/adell_kuldova/). A taky jsem naučila svýho psa si čistit zuby. Teda né, že by byl až tak šikovný a čistil si je sám, ale aspoň se už nesnaží ten kartáček rozkousat.
· V září nás čekala svatba mé tety.

(brácha, sestřenka a já)


· Nastal říjen a to znamená, že mám narozeniny. 19.-21.10 jsem zažila snad ten nejkrásnější víkend mýho života. V pátek 19.10. jsem odjela se svým klukem, nic netušící, na hotel. Tam na mě čekalo překvapení v pokoji. Spousta balonků a svíček. Večer jsme se vydali na privátní wellness. V sobotu jsme přijeli k nám domů, kde jsem měla oslavu s rodiči. Celý dům byl nádherně vyzdobený a to nemluvím o svém pokoji. (Více fotek a videií najdeš ve výběru u mě na instagramu https://www.instagram.com/adell_kuldova/).

· Na konci podzimu jsem si založila blog a napsala první článek.

Když nastal vánoční čas, tak jsem s mamčou pekla spousta cukroví, vyzdobila celý dům,navštívila pár vánočních trhů a přejídala se trdelníkem.


No a je to tu, rok 2019!

Vstup do něho pravou nohou a měj se krásně ❤️.

With love,

Adell ❤️


238 zobrazení2 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše